O nás

  • Na trhu jsme od roku 1994
  • Specializujeme se na mzdové účetnictví
  • Zpracováváme mzdy i v nejsložitějších oborech - zdravotnictví a školství
  • Služby poskytujeme více než 100 firmám
  • Máme stabilní tým zkušených mzdových účetních
      • Za naše služby ručíme, jsme nadstandardně pojištěni pro případné škodyHistorie společnosti Š-servis Praha, s.r.o.

Firma vznikla v roce 1999. Její úzká specializace na zpracování mezd byla konkurenční výhodou. Zpracování mezd jsme povýšili sofistikovanou službu s vysokou přidanou hodnotou a doplnili o poradenství a reporting na míru. Později jsme přidali i komunikaci s účetním SW zákazníka.

Pro zpracování mezd používáme nejnovější software, díky němuž dosahujeme vysoké produktivity práce a zpracování mezd je díky tomu velmi efektivní. Pružně dokážeme reagovat na požadavky zákazníků a někdy dokonce v předstihu nabídnout řešení na míru.

Při řízení aplikujeme LEAN management a podporujeme rozvoj inovací. Z poslední doby to jsou např. kancelář bez papíru, vzdálené přístupy, outsourcing tisku, call centrum, automatizace procesů, nové postupy práce ... Náš přístup nám pomáhá naše trhy nejen zachovat, ale i rozšířit. To upevnilo naši pozici na trhu.

Sledujeme nové trendy a s předstihem se připravujeme na jejich dopady. Průběžně analyzujeme potřeby našich zákazníků. Snažíme se nekopírovat konkurenci, ale dělat věci efektivně. Již nyní se zabýváme potřebami, které budou mít naši zákazníci za 2 roky. Vsadili jsme na naše zaměstnance, a to se vyplatilo. Komunita je vždy chytřejší než jedinec.

Pracujeme v oboru, který se překotně mění. Mnoho menších změn několikrát do roka, zásadní změny vždy po několika letech. Nazvat zpracování mezd magií mayských kněží není nadsázkou.

Jméno naší společnosti Š-servis je zkratkou:

Š - šikovnost

-       

S - specializace

E - efektivnost

R - rychlost

V - výkonnost

I - inovativnost

S - spolehlivost